Kontakt

Prosjektleder Gaute Knutstad.

Tlf. +47 930 58 011

e-mail: gaute.knutstad@sintef.no

Coacher i Produktivitetsspranget:

.

Jan Granaas
Tlf: 902 72 741
jan.granaas@c2ugroup.com

     

Jostein Moe
Tlf: 906 64 296
jostein.moe@c2ugroup.com

     

Viggo Johannessen
Tlf: 922 28 840
viggo.johannessen@kiwa.com

     

Kristin Hafskjold
Tlf: 916 24 143
kristin.hafskjold@kiwa.com

     

Bo Ericson
Tlf: +46 70-5298125
biotop1@hotmail.com

     

Knut Sandbakken
Tlf: 918 56 109
knut.sandbakken@sintef.no

Bli medlem i Lean Forum Norge

Du kan melde inn deg og/eller din bedrift her.

Abonner på vårt nyhetsbrev