Lean Forum Logo
Bilde Lean Sensei

Webinar: Hva gjør egentlig en Sensei ?

Lean handler ikke bare om verktøy og metoder – det handler om mennesker, læring og lederskap. I dette webinaret tar Daryl Powell, Professor ved Universitetet i Sørøst Norge (USN) deg med bak rollen som Lean Sensei: Hva innebærer den i praksis, hvorfor er den så krevende, og hvordan skaper den varig forbedring i organisasjoner?

I tillegg får du et praksisnært perspektiv når, Heidi Solstad Svensen Managing Director i SEW‑EURODRIVE AS, deler erfaringer fra en Gemba-walk hun gjennomførte sammen med Powell tidligere i år. Sammen reflekterer de over læring, ledelsesrolle og verdien av å gå og se der verdien skapes.

👉 Meld deg på for innsikt som kombinerer forskning, erfaring og konkret praksis – og få et nytt blikk på Lean, ledelse og kontinuerlig forbedring.

Kontaktpersoner i Lean Forum BTV
Viggo Johannessen, Styreleder i Lean Forum BTV, mail viggo@johannessen.one Tlf 922 28840

Ansvarlig for Webinaret
Daryl Powell, Professor ved Universitetet i Sørøst Norge (USN) mail daryl.powell@usn.no

Påmeldingslink her

Start
Slutt
Påmelding

Digitalt via Teams